28 років тому, 17 жовтня 1996 року, Постановою Кабінету Міністрів України було створено Енергоатом – компанію, котра об’єднала чотири атомні електростанції України. На новостворене підприємство поклали функції експлуатуючої організації.
⚛️
🏭Протягом усіх років своєї діяльності Компанія незмінно дотримується найвищих стандартів виробництва електроенергії, ставлячи на перший план культуру безпеки в усіх своїх процесах. Навіть у найважчі періоди для нашої країни українські АЕС залишалися надійною опорою, забезпечуючи електроенергією населення та підприємства. Завдяки професіоналізму та відданості своїй справі, персонал Компанії продовжує виконувати державні завдання, забезпечуючи світлом і теплом нашу Батьківщину.
🙏Сьогодні ми віддаємо шану колегам, які приєдналися до лав ЗСУ й захищають Україну від окупантів. Ми глибоко віримо у Перемогу над підступним ворогом і сподіваємось на якнайшвидше звільнення Запорізької АЕС з-під ворожого контролю.
З непохитною вірою у Збройні Сили України, продовжуємо їх підтримку! Разом ми сильні, разом до Перемоги! Україна переможе!
Джерело - https://t.me/energoatom_ua/19668
Сьогодні провів засідання Ставки
22 листопада на майданчик Рівненської АЕС прибула 34-та група міжнародних експертів, щоб продовжити роботу постійної місії Міжнародного агентства з атомної енергії.
Провів Ставку щодо енергетики та її захисту
Енергоатом забезпечує житлом працівників Запорізької атомної електростанції, яким довелося виїхати з окупації.
Індекс ціни електричної енергії базового навантаження на ринку «на добу наперед» на 26 листопада 2024 року становить 5 075,73 грн/МВт
Керівник Енергоатома Петро Котін наголошує, що найбільша АЕС України – Запорізька, за 40 років експлуатації не мала жодного інциденту. Однак після захоплення ЗАЕС рашистами – перетворилась на загрозу
електростанцією не лише в Україні, а й в Європі. Після ухвалення відповідного закону Парламентом, Компанія готова добудувати 3-й блок за три роки.